کارگاه های تخصصی

برگزاری دوره های آموزشی و کارگاه های تخصصی توسط اساتید برجسته و نخبه از جمله اهداف موسسه علمی و فرهنگی جهانکده می باشد. 

تاکنون بیش از 1200 ساعت کارگاه آموزشی و سخنرانی تخصصی در موضوعات مختلف علمی و فرهنگی برگزار گردیده است.

موسسه جهانکده آمادگی خود را برای برگزاری تمامی دوره ها در محل سازمان ها و مراکز تحقیقاتی متقاضی اعلام می دارد (جهت هماهنگی کلیک نمایید). 


کارگاه های آتی

جهت توضیحات بیشتر و شرکت در دوره، روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

 

این دوره شامل 40 ساعت آموزش مقدماتی درباره نوعی روان شناسی کاربردی و تکنیکال به نام Neuro-Linguistic Programming می باشد که اخیرا مورد استقبال قابل توجهی از سوی متخصصان و علاقه مندان به حوزه روانشناسی قرار گرفته است.

این دوره فشرده بصورت آنلاین از طریق نرم افزار Skype for Business برگزار می گردد.

این دوره تخصصی، با بیش از چهار سال سابقه مستمر، بصورت ماهانه برگزار می گردد و تاکنون مخاطبان بسیاری از رشته ها و دانشگاه های مختلف داشته است، از جمله دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران.

    محصولات مرتبط با این دوره:

     انگلیسی برای اهداف دانشگاهی: اصول اساسی نوشتن [60:00 – ویدئو HD] 

     انگلیسی برای اهداف دانشگاهی: چگونه یک مقاله علمی برای مجلات ISI بنویسیم [255:30 – ویدئو HD]

     انگلیسی برای اهداف دانشگاهی: چگونه یک مقاله علمی برای مجلات ISI بنویسیم [الکترونیکی PDF]

    انگلیسی برای اهداف دانشگاهی: راهنمای کاربردی استفاده از clause-ها [الکترونیکی PDF]

    

باتوجه به ضعف ویرایشگرهای متن معمول همچون Microsoft Office Word، این دوره با آموزش جامع این نرم افزار سعی دارد تمام نیازهای یک محقق را در تهیه و تدوین مقالات علمی مرتفع سازد.

نحوه کار با ماتریس های حجیم، حل معادلات غیرخطی با شرایط اولیه و مرزی، روش های مختلف شبیه سازی دینامیکی، شبیه سازی سیستم های پیشرفته دینامیکی در تعامل با سایر نرم افزارها (همچون MSC VisualNastran و ANSYS)، بهینه سازی سیستم ها با استفاده الگوریتم های مختلف (مانند GA و PSO)، طراحی و شبیه سازی الگوریتم های پیچیده کنترلی (Adaptive و Sliding Mode) در محیط Simulink و موضوعاتی از این قبیل بصورت عملی در این دوره به مخاطبان ارایه می گردد.

در این دوره پس از معرفی کامل انواع بردها، طی یک مثال عملی نحوه پیاده سازی انواع الگوریتم های کنترلی پیچیده مدار بسته توسط نرم افزارها و برد مذکور روی یک سیستم دینامیکی واقعی متشکل از سنسور اندازه گیری و عملگر فرمان داده تشریح می گردد.